تلویزیون لمسی

نمایش 1–16 از 63 نتیجه

چگونه می‌توان هر تلویزیونی را به تلویزیون لمسی تبدیل کرد؟

امروزه فناوری صفحه‌های لمسی بسیار متداول شده است. کاربران انتظار اینکه تلویزیون‌های لمسی به بازار بیاید را دارند. اما سؤال اینجاست که باتوجه‌به رقابت و تنوع و سرعت رشد تکنولوژی آیا نیاز به سرمایه‌گذاری مجدد برای تولید تلویزیون تاچ هست. یا راهی آسان‌تر و کم‌هزینه‌تر وجود؟

بی شک ایده اینکه هر تلویزیونی تاچ شود افراد زیادی را خوشحال و تا حدی شگفت‌زده می‌کند.

سؤال دومی که پیش می‌آید این است که آیا ما می‌توانیم با استفاده از صفحات لمسی موجود در بازار هر تلویزیونی را به تلوزیون تاچ تبدیل کنیم؟

پاسخ خوشبختانه بله است. اما این کار آن‌قدر آسان نیست که هر کس بتواند با تغییر روی تلویزیون خود آن را به تلویزیون تاچ تبدیل کند. فرایند تغییر تلویزیون معمولی به لمسی نیازمند ابزار و امکانات مهارت و تجربه است که ما در فروشگاه سولاریسم این کار را برای مشتریان خودمان انجام دهیم.

سوال سوم: از چه برند تلویزیونی استفاده کنیم؟ آیا حتما تلویزیون باید هوشمند باشد؟

پاسخ:در حال حاضر پنل های لمسی ساز سی تاچ هر نمایشگری را تاچ می‌کند. نیازی به هوشمند بودن تلویزیون نیست چرا که پنل ها هم مانند تلویزیون به کامپیوتر لب تا و اندروید باکس شما به صورت جداگانه متصل می شود. و محیط اندروید یا ویندوز را که تلویزیون نمایش می‌دهد، لمسی میکند.

تنها خصوصیتی که برای تاچ کردن تلویزیون مهم است. شکل فیزیکی تلویزیون می باشد. به این صورت که فریم های اطراف تلویزیون شما تمام هم هم سطح باشد تا پنل های لمسی ساز کاملا صاف روی تلویزیون قرار گیرد.

البته که همکاران فنی ما میتوانند با استفاده از روش های متدوال هر نوع تلویزیون را لمسی کنند. اما بهتر است پیش از خرید تلویزیون از ما مشاوره بگیرید.